Albanian Bulgarian English French Georgian Greek Polish Romanian Russian Serbian Ukrainian
храм Свт. Николая
храм Свт. Николая
[AlexandraP]
манастир Павловац
манастир Павловац
Aleksa Stojković [AleksaSrbin]
Манастир Манасија
Манастир Манасија
Gavrilo Galić [Gavrilo]
Покров
Покров
[AlexandraP]
Славско жито
Славско жито
Vojislav Lukovic [Vojislav zograf]
Cerkiew św. Jana Teologa
Cerkiew św. Jana Teologa
Nikolas Mokrauz [mmokrauz]
Zdjęcie tygodnia
OrthPhoto Awards

Nowe zdjęcia

Zdjęcia z archiwum: 2016

2021.08.05
Oficjalne ogłoszenie wyników OrthPhoto Awards odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 18:00 czasu warszawskiego w centrum Kulury Prawosławnej w Białymstoku.

Wydarzenie będzie również transmitowane online na stronie internetowej OrthPhoto, stronie konkursowej i profilu OrthPhoto na facebooku lub na zoomie (poproś o zaproszenie na zoom pisząc na awards@orthphoto.net).
2021.05.02
Portal fotograficzny Orthphoto.net ma zaszczyt ogłosić nowy międzynarodowy konkurs fotograficzny OrthPhoto Awards. Konkurs jest skierowany zarówno do fotografów profesjonalnych, jak i amatorów. Celem konkursu jest umożliwienie dzielenia z szerszą publicznością pięknem Kościoła Prawosławnego, jego tradycji , obrzędów i życia wiernych.

OrthPhoto gives us the opportunity to look closely at the spiritual life and traditions of the Orthodox. It enables spiritual pilgrimages to sacred places. The photographs enable us to look through the walls of orthodox monasteries and watch lives of monks and nuns, it enables us to meet great people of Orthodoxy and pray with them . Your website shows church architecture, rich interiors of churches and celestial beauty of icons and God’s creations.
Your work is the mission for the Orthodox around the world.


zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip