Albanian Bulgarian English French Georgian Greek Polish Romanian Russian Serbian Ukrainian
Всенощное бдение
Всенощное бдение
[Ivan Trandin]
Црква Св. Архангела Михаила у Херцег новом.
Црква Св. Архангела Михаила у Херцег новом.
Slobodan Ignjatović [Slobodan.]
Cerkiew w Hańczowej
Cerkiew w Hańczowej
Aleksander Wasyluk [palavos]
Zdjęcie tygodnia

Nowe zdjęcia


OrthPhoto Awards
Zdjęcia z archiwum: 2015

2021.08.05
Oficjalne ogłoszenie wyników OrthPhoto Awards odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 18:00 czasu warszawskiego w centrum Kulury Prawosławnej w Białymstoku.

Wydarzenie będzie również transmitowane online na stronie internetowej OrthPhoto, stronie konkursowej i profilu OrthPhoto na facebooku lub na zoomie (poproś o zaproszenie na zoom pisząc na awards@orthphoto.net).
2021.05.02
Portal fotograficzny Orthphoto.net ma zaszczyt ogłosić nowy międzynarodowy konkurs fotograficzny OrthPhoto Awards. Konkurs jest skierowany zarówno do fotografów profesjonalnych, jak i amatorów. Celem konkursu jest umożliwienie dzielenia z szerszą publicznością pięknem Kościoła Prawosławnego, jego tradycji , obrzędów i życia wiernych.

His All Holiness congratulates you on the fifth anniversary of Orthphoto.net and hopes that your site will continue to grow as a digital photographic repository of daily life in the Orthodox Church. The photographers who have posted on Orthphoto.net are to be commended for capturing the beauty of sanctified space and recording our faith in action throughout the world.


zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip