orthphoto.net > forum > Pub
Pub [open disussions, greetings, announcments, etc.]
Spotkanie twórców stron internetowych
2012-03-08 11:43 - alik  
Stowarzyszenie OrthNet właściciel serwisów Cerkiew.pl i OrthPhoto.net postanowiło zorganizować spotkanie dla osób zaangażowanych przy tworzeniu stron internetowych.

Liczymy, ze uda nam się zebrać jak największą liczbę osób mających doświadczenie w tworzeniu stron internetowych lub wiedzę z zakresu grafiki, programowania, marketingu internetowego, która chcieli by rozwijać w tej tematyce.

Głównym celem spotkania jest zapoznanie się wszystkich prawosławnych twórców witryn i próba zastanowienia się nad wspólnymi działaniami tak by obecność prawosławia i prawosławnych mniejszości narodowych w internecie była lepsza i bardziej wartościowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich programistów, grafików, adminów, project managerów, webmasterów osoby prowadzące różnego rodzaju strony na spotkanie, które odbędzie się 10 marca (sobota) w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku o godz. 11.00.

W razie dodatkowych pytań bądź jeśli nie możecie uczestniczyć w spotkaniu ale jesteście zainteresowani współpraca piszcie do nas na redakcję info@orthphoto.net

Gwarantujemy miłą atmosferę i ciekawa dyskusję.

Aleksander Wasyluk, prezes stowarzyszenia OrthNet
Grzegorz Sidoruk, koordynator działu technicznego Cerkiew.pl
1

change language:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip