orthphoto.net > forum > Orthphoto
Orthphoto [discussion about website]
Witam, nazywam się Piotr Łozowik (na Orthphoto Pit_Zsak_79, Pit_Zsak_, Obiektyw). We współpracy z WOAK-eim i Cezarym Fabiszewskim (doświadczony fotograf, członek ZPAF) postanowiłem zorganizować wystawę zdjęć w białostockich Spodkach. Oto
2017-02-23 12:16 - Pit_Zsak_79  
2017-02-23 12:05 - Pit_Zsak_79  
Witam, nazywam się Piotr Łozowik (na Orthphoto Pit_Zsak_79, Pit_Zsak_, Obiektyw). We współpracy z WOAK-eim i Cezarym Fabiszewskim (doświadczony fotograf, członek ZPAF) postanowiłem zorganizować wystawę zdjęć w białostockich Spodkach. Oto konspekt wystawy przedstawiony dyrekcji Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury:

KONSPEKT WYSTAWY „Obieżyświat podlaski. Krzyże prawosławne”

Wystawa zbiorcza, która ma za zadanie uchwycenie i zaprezentowanie szerszej publiczności piękna i wyjątkowości podlaskich krzyży prawosławnych (przede wszystkim przydrożnych). Wielość autorów ma gwarantować szerokie spektrum pokazanego tematu i podwyższyć wartość artystyczną. Autorami zdjęć będą zawodowcy jak i amatorzy, którzy aktywnie działają w portalach internetowych, zwłaszcza na Orthphoto.net, ich fotografie znalazły się w albumach „Kolory Prawosławia”, były również wyróżnione na wystawach w Beocinie – Serbia (np. w 2016 r. cykl pt. Krzyże).

Wystawa fotograficzna w „Spodkach” (WOAK) z cyklu Obieżyświat Podlaski, tytuł „Krzyże prawosławne”. Ilość zdjęć - 40 do 50 (rozmiar 30x40). Zdjęcia nadesłane przez użytkowników portalu Orthphoto.net wyselekcjonowane przez Cezarego Fabiszewskiego, doświadczonego fotografika.

Dodatkowa atrakcja: podczas wystawy odbędzie się projekcja filmu dokumentalnego „Knorydy – Piateńka” (ok.11’). Film przedstawia historię kapliczki z 1874 roku ze wsi Knorydy, niedaleko Bielska Podlaskiego, która na przełomie lipca i sierpnia 2016 roku doszczętnie spłonęła. Zdjęcia do filmu zostały wykonane na dzień przed spaleniem świątyni przy cudownym źródełku, a także kilka dni po tragedii.

Zasoby ludzkie:
Cezary Fabiszewski (fotograf, instruktor, członek ZPAF)
Piotr Łozowik (operator kamery, montażysta, koordynator i współautor cyklu wystaw „Obieżyświat Podlaski” realizowanego we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Białymstoku)

W związku z tym chciałbym Państwa prosić o pomoc w realizacji wystawy, chodzi mi o nadsyłanie zdjęć w formie cyfrowej pokrywających się z tematyką wystawy. Będzie to okazji do zaprezentowania swojej twórczości szerszej publiczności, rozpropagowania portalu orthphoto.net i w ogóle kultury prawosławnej. Myślę też, że będzie to również świetna okazja do spotkania się i wymienienia uwag na temat działania portalu Orthphoto.net.

Mój adres: piotrlozowik@o2.pl . Odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wszystkie wątpliwości.

Piotr Łozowik
1

change language:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip