Wasze wsparcie
Drodzy użytkownicy OrthPhoto – fotografowie i odwiedzający naszą stronę
Jak zapewne wiecie nasza strona jest zarządzana przez grupę wolontariuszy, którzy poświęcają swój wolny czas by móc organizować tę przestrzeń do dzielenia się Prawosławnymi zdjęciami i prezentowania piękna Prawosławnej wiary, naszych cerkwi, ikon, ludzi czyli wszystkiego co wiąże się z Prawosławiem
.
Nasza strona została utworzona w 2004 roku i od samego początku jej istnienia staraliśmy się rozwijać ją na ile to było możliwe przy naszych ograniczonych zasobach czasu i funduszy.
Wiemy, że wasze oczekiwania wobec OrthPhoto rosną dlatego też staramy się mieć możliwość zaspokojenia waszych potrzeb. Niestety, jest to bardzo trudne gdy pracujemy w tak małej grupie wolontariuszy. Wiemy, że potrzebujemy zmian w organizacji pracy i mamy nadzieję, że pomożecie nam osiągnąć nasze cele.

Możecie aktywnie uczestniczyć w tworzeniu OrthPhoto. Każda pomoc jest nam bardzo potrzebna. Wszystko, co udało się nam do tej pory stworzyć jest zasługą wolontariusz, którzy postanowili odrobinę popracować na rzecz serwisu. Utworzenie tak wielu wersji językowych, zorganizowanie wystawy oraz konkursu – to wszystko było możliwe tylko dzięki pomocy grupy oddanych wolontariuszy Jeżeli macie jakieś pomysły, które chcielibyście wcielić w życie na OrthPhoto chętnie wysłuchamy wszystkich propozycji. Jeżeli uważacie, że moglibyście nam pomóc w jakikolwiek sposób np. pracując nad zadaniami wspomnianymi powyżej skontaktujcie się z nami. Może pracujecie w miejscu gdzie moglibyśmy poprosić o wsparcie? Napiszcie i wyjaśnijcie nam w jaki sposób moglibyśmy współpracować. Jeżeli znacie jakieś możliwości ubiegania się przez nas o granty bądź znacie potencjalnego sponsora, do którego OrthPhoto mogłoby się zwrócić o pomoc prosimy o kontakt. Jeżeli możecie nam pomóc w gromadzeniu funduszy na istnienie naszej strony także prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez e-mail. Każda pomoc jest mile widziana i bardzo potrzebna.

Czekamy na wasze aktywne uczestnictwo w życiu OrthPhoto. Jeżeli chcielibyście poświęcić trochę swojego czasu na pomoc w rozwoju naszej strony zapraszamy do zespołu redakcyjnego. Możecie pomóc w pracy nad już istniejącymi projektami lub zasugerowac nowe projekty.

Wierzymy, że drzemie w was ogromny potencjał który mógłby zostać wykorzystany dla dobra Orthphoto więc chcielibyśmy wszystkich zachęcić do pomocy przy następujących zadaniach:

Promocja strony:
Pomimo że mamy już ponad 1300 osób odwiedzających codziennie naszą stronę i pochodzących z ponad 100 państw z całego świata, OrthPhoto wciąż jeszcze pozostaje niezbyt znaną stroną wśród wiernych Prawosławnych. Najwięcej odwiedzających pochodzi z Polski, gdzie narodziła się nasza strona. Tutaj tez mamy dostęp do dobrych kanałów informacyjnych.
Przygotowaliśmy materiały promocyjne i są one dostępne na naszej stronie. Jeżeli potrzebujecie czegoś jeszcze poinformujcie nas i postaramy się przygotować wszystko czego potrzebujecie.
więcej

Darowizny
Aby istnieć i pracować nad nowymi przedsięwzięciami potrzebujemy środków finansowych. Dlatego też prosimy o pomoc wszystkich, którzy mogą nas wesprzeć nawet najmniejszą kwotą. Pieniądze można przesłać na nasze konto. Każda kwota jest dla nas bardzo ważna.
więcej

Sponsoring i banery
Kolejnym sposobem na udzielenie nam wsparcia jest pomoc w znalezieniu sponsorów, którzy zainteresowaliby się współpracą z nami. W zamian za pomoc finansową możemy pomóc w promocji wśród naszych użytkowników organizacji sponsora. Może znacie jakieś firmy które chciałyby sponsorować OrthPhoto w 2011r. lub pomóc nam w organizacji wybranych projektów. Pomóżcie nam skontaktować się z odpowiednimi osobami abyśmy mogli nawiązać współpracę.
Możecie też nam pomóc zakupując na naszej stronie miejsce na banery reklamowe. Jesteśmy otwarci na propozycje w kwestii współpracy.
więcej

 
Mamy nadzieję, że z waszą pomocą będziemy mogli:
  • Nadal rozwijać nasza stronę i ukończyć wersję beta (to oznaczałoby wiele nowych możliwości np. dodawanie zdjęć do ulubionych, stworzenie nowego wyglądu OrthPhoto, ulepszenie systemu głosowania, dodawanie map Google, inne prawa do zdjęć, itp. );
  • Zorganizować : 1 wystawę, 1 warsztaty z wystawą, wydrukowac kalendarz i 2 albumy (1 dla wystawy I 1 dla warsztatów);
  • Stworzyć bazę danych ze zdjęciami o wysokiej rozdzielczości dostępnej dla mediów kościelnych (stron internetowych, czasopism, wydawnictw). W ten sposób nasze zdjęcia mogłyby dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców, nie tylko użytkowników internetu
  • Utworzyć poddomenę dostępną dla uzytkowników ([imię].orthphoto.net – z adresem internetowym [imię]@orthphoto.net);
  • Zaangażować się w inne przedsięwzięcia, które pomogłyby lokalnym organizacjom Prawosławnym (np. promocja, działalność misyjna);
  • Tworzyć nowe pomysły i pomagać w rozwoju naszych użytkowników;
  • develop new ideas and help in development of our users;
  • pisać wnioski o granty
  • otworzyć gałęzie lokalne OrthPhoto.
  • oraz próbowac innych działań zależnie od waszych potrzeb i pomysłów;
 
Postęp w naszych poczynaniach i kwota ciągle potrzebna do osiągnięcia naszych celów będą widoczne na banerze dotyczącym tej akcji.

Prosimy, pomóż OrthPhoto nadal istnieć i pracować na rzecz Cerkwi Prawosławnej.
zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip