Sponsoring
Niestety nie mamy osób, które zajmują się gromadzeniem funduszy ponieważ nasza redakcja jest bardzo mała i działa na zasadzie wolontariatu. Dlatego poszukujemy niewielkiej liczby sponsorów gdyż ułatwiłoby to bardzo naszą pracę, a jednocześnie moglibyśmy lepiej promować firmy które z nami współpracują.

Firmy związane z fotografią, internetem i podróżą mogłyby znaleźć na orthphoto wielu potencjalnych klientów. Dlatego też wspieranie OrthPhoto mogłoby okazać się doskonałym sposobem na reklamę. Możliwe, że producenci aparatów i akcesoriów do aparatów jak np. banków fotografii czy kart pamięci, ekranów lub drukarek mogłyby z nami nawiązać owocną współpracę.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które nie wykraczałaby poza profil naszej strony. Dlatego też, jeżeli możecie nam pomóc w skontaktowaniu się z firmami, które mogłyby wykazać zainteresowanie współpracą, skontaktujcie się z nami poprzez e-mail a my postaramy się popracować nad bardziej konkretnymi warunkami współpracy.

 
Jesli jesteście zainteresowani wsparciem serwisu prosimyu o kontakt z nami: info@orthphoto.net, z chęcia przedyskutujemy warunki ewentualnej współpracy. Poniżej przedstawiamy przykładowe formy wsparcia i orientacyjne kwoty potrzebne do rozpoczęcia realizacji zadania:
1. Stworzenie nowej wersji serwisu  3000 EURO
2. Zdjęcie miesiąca - Nagrody do konkursu usundowane przez sponsora
3. Promocja strony orthphoto - wsparcie kampanii reklamującej orthphoto w różnych krajach.
6. Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne 3000 Euro
7. Wystawa powarsztatowa 2000 EURO
8. Opłata ze serwer  na 2012 rok 1000 EURO

Jesteśmy otwarci na inne formy współpracy - z chęcią je z Państwem przedyskutujemy.
 

Banery
Kolejnym sposobem na wspieranie OrthPhoto jest zakupienie banerów reklamowych na naszej stronie internetowej. Wolelibyśmy promować rzeczy związane z kościołem, fotografią, czy podróżami, ale możemy reklamować także inne produkty. Dlatego jeżeli jesteś właścicielem sklepu fotograficznego, jesteś fotografem bądź przedstawicielem biura podróży poszukującym klientów, czekamy na kontakt z nami. Możemy porozmawiać o dodaniu twojej reklamy na stronę OrthPhoto.
zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip