aktualności

Przyślij swoje zdjęcia do wystawy „Kolory Prawosławia.Polska”. Pomóż w organizacji wystaw.
2016.11.05

Przyślij swoje zdjęcia do wystawy „Kolory Prawosławia.Polska”. Pomóż w organizacji wystaw.

W związku z otrzymaniem dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Nauki na realizację wystawy „Kolory Prawosławia. Polska” w Finlandii, Litwie i Rosji (Wilno, Helsinki, Sankt Petersburg, Moskwa, Jekatyrynburg) stowarzyszenie Orthnet i serwis Orthphoto rozpoczął już przygotowania do ww. wydarzeń. Spotkaliśmy się z lokalnymi partnerami i polskimi placówkami dyplomatycznymi w celu wyboru najlepszego miejsca na wystawę oraz omówienia działań promocyjnych. Już teraz możemy powiedzieć, że nasza wystawa po raz kolejny będzie prezentowana w bardzo atrakcyjnych miejscach i będzie promowała naszą społeczność i region, a w otwarciach wystaw wezmą udział przedstawiciele władz cerkiewnych i państwowych.

Od ostatniej międzynarodowej wystawy minęło już trochę czasu więc postanowiliśmy wymienić część zdjęć zarówno w wystawie jak i przygotować nową edycję albumu z wystawy. Do 30 listopada prosimy użytkowników orthphoto o nadsyłanie maksimum 5 zdjęć, które chcielibyście dołączyć do wystawy – zdjęcia prosimy o wysyłanie na adres photos@orthphoto.net (zdjęcia należy uzupełnić opisem według wskazówek zawartych na tej stronie: http://www.orthphoto.net/news-single.php?id=951

Przygotowanie wystaw oraz wydanie nowej wersji albumu to również duże koszty i od nich również zależy jak się zaprezentujemy. Jeśli ktoś z państwa chciałby wesprzeć te wydarzenia prosimy o wpłaty na konto: 96 1240 5211 1111 0010 4608 9158z dopiskiem KPPolska.

Wystawa i album to też okazja do promocji gmin oraz firm działających w krajach gdzie będzie pokazywana. W wypadku albumu to również okazja do posiadania podarku z logo firmy lub gminy, który można wręczyć i przy okazji promować prawosławie i podlasie. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod adresem info@orthphoto.net lub telefonicznie 788663133.
Aleksander Wasyluk
zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip