aktualności

13 lat z orthphoto - nowy początek
2017.04.10

13 lat z orthphoto - nowy początek

Dzisiaj obchodzimy 13.rocznicę powstania serwisu OrthPhoto (wystartował on 10 kwietnia 2004 roku, w Wielką Sobotę w momencie gdy Święty Ogień schodził w Jerozolimie). Przez te lata zespół wolontariuszy z różnych krajów tworzący stronę osiągnął bardzo wiele (wystawy, spotkania fotografów, konkursy etc). Ostatnie lata nie należały do zbyt aktywnych, wynikało to w dużej mierze z powodu mojej aktywności przy innych projektach. Ten rok, mam nadzieje pozwoli nam wrócić na właściwe tory. Mam nadzieje, że będzie to możliwe dzięki mojej rezygnacji z prowadzenia serwisu cerkiew.pl i podjęciu się reorganizacji OrthPhoto. Liczę, że zmiana ta wpłynie korzystnie na oba serwisy…
Naszymi pierwszymi sukcesami jest 3 edycja albumu oraz plany pokazania wystawy „Kolory Prawosławia. Polska” w kolejnych miastach: Wilno, Helsinki, Petersburg, Moskwa, Jekaterynburg i Irkuck.
W mojej głowie rodzą się kolejne pomysły: albumy, wystawy, konkursy i warsztaty fotograficzne oraz najważniejszy: zmiana wyglądu i działania serwisu OrthPhoto i dlatego już dzisiaj zadaję Wam pytanie: czy chcecie być częścią tego procesu? Jeśli tak, piszcie na info@orthphoto.net.
Potrzebujemy Was w naszym międzynarodowym zespole, potrzebujemy również Waszych uwag i pomysłów zanim zaczniemy zmiany. Strona powinna być bardziej przydatna i wygodna w użyciu dla Was i dla Cerkwi – i tylko dzięki Waszemu zaangażowaniu będzie to możliwe. Obiecuję przeczytać wszystkie Wasze uwagi wnikliwie i w miarę możliwości wdrożyć je w nowej wersji.
Czekam na Wasze opinie!
Aleksander Wasyluk
Koordynator OrthPhotoAleksander Wasyluk
zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip