aktualności

Konkurs fotograficzny
2017.07.05

Konkurs fotograficzny "Kolory prawosławia. Bułgaria"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym: „Kolory prawosławia. Bułgaria”. Jego celem jest ukazanie piękna bułgarskiego prawosławia. Część z nadesłanych do konkursu zdjęć znajdzie się w fotoalbumie oraz wystawie prezentującej życie bułgarskiej Cerkwi prawosławnej.

Organizatorami konkursu są: serwis Orthphoto.net, Fundacja „Opieka Bogarodzicy” oraz Wydawnictwo Warszawskiej Metropolii Prawosławnej.

Zdjęcia można nadsyłać w trzech kategoriach: Architektura i pejzaż, Portret oraz Reportaż.

Nagrody
W konkursie przewidziano następujące nagrody:


Grand Prix – 500 euro
1 miejsce w danej kategorii – voucher 50 bgn na zakup książek w wydawnictwie „Омофор” oraz komplet fotoalbumów z serii „Kolory prawosławia”.
2 miejsce w danej kategorii – fotoalbum „Kolory prawosławia. Polska”
3 miejsce w danej kategorii – fotoalbum „Święta Góra Grabarka”
Wyróżnienie – fotoalbum jednego z patronów konkursu

Ponadto każdy z autorów, którego zdjęcie znajdzie się w fotoalbumie „Kolory prawosławia. Bułgaria” otrzyma egzemplarz tegoż fotoalbumu (1 zdjęcie – jeden fotoalbum).

Nagrodę Grand Prix ufundował Konsul Honorowy Republiki Bułgarii w Białymstoku p. Witold Karczewski.

Nadsyłanie zdjęć
Fotografie należy nadsyłać do 21 sierpnia b.r. na adres: competition@orthphoto.net. Każdy uczestnik może przysłać maksymalnie 6 zdjęć (zamieszczonych wcześniej w serwisie orthphoto.net). Do fotografii należy załączyć: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu autora wraz z adresem URL prowadzącym do zdjęcia w serwisie orthphoto.net. Każda fotografia powinna mieć nie mniej niż 2000 px szerokości lub wysokości (najlepiej przysłać oryginalny plik). Plik ze zdjęciem nie powinien przekraczać 18 mb.

Jury
Fotografie oceniać będzie międzynarodowe jury w składzie: Aleksander Wasyluk (przewodniczący), Penko Skumow, Sandra Kierelezowa, Goran Błagojew, Atanac Dmitrow i Jarosław Charkiewicz.


Patroni konkursu:

Pravoslavie.bg
Cerkiew.pl

Więcej informacji o konkursie


Adrian Kazimiruk
zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip