aktualności

2018.06.06

Wyniki kwietniowych konkursów. RODO.

Z okazji 14.rocznicy powstana OrthPhoto obiecaliśmy przywrócić konkurs na zdjęcie miesiąca. W kwietniu wybraliśmy zdjecie, które zgromadziło najwięcej Waszych głosów autorem jest  Mihajlo (https://www.orthphoto.net/photo.php?id=108337), któremu wyślemy nasz album, a zwycięskie zdjęcie będziemy dodatkowo pomować w sieciach społecznościowych (Instagram and Facebook).

Z okazji jubileuszu obiecaliśmy również 5 dużych i 10 małych albumów, dla tych osób, kóre będą komentowac i oceniać zdjecia (3 duże albumy trafiają do osó, których komentarze uznalismy za najbardziej ciekawe).
Duże albumy trafią do: AlexandraP, m.stefanovic, dziatishka, PedjaVid and neniortodox
Małe albumy do: Подунавац, maksim, Nadezda-1966, Florina, kruvasya, Antonio B, zkatia, ursache, ines, Miladin Šuškal

Mamy nadzieję, że ta forma zachęty do aktywności w serwisie OrthPhoto spodobala się Wam i dlatego w połowie Lipca wylosujemy kolejne osoby sposóró tych które nadeślą zdjęcia, napiszą komentarz bądź ocenią zdjęcie.

----------------------

W zwązżku z wprowadzeniem RODO od 25 maja chcielibyśmy poinformawać Was,  że wszelkie dane personalne gromadzimy tylko na potrzeby serwisu Orthphoto i nikomu nie udostępniamy naszej bazy danych, właścicielem bazy danych jest Stowarzyszenie OrthNet.

Jeśli nie chcecie otrzymywac newsletterów, bądź chcecie uunąć konto, piszcie do nas na adres: info@orthphoto.net. Wysyłajcie maile z adresu, który służył do rejestracji w serwisie OrthPhoto

Pozdrawiamy
Redakcjazmień język:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip