aktualności

Chrystus Zmartwychwstał! Zaiste Zmartwychwstał!
2020.04.18

Chrystus Zmartwychwstał! Zaiste Zmartwychwstał!

Chrystus Zmartwychwstał! Zaiste Zmartwychwstał!

Drodzy przyjaciele,

W tym szczególnym momencie roku, w którym obchodzimy Święto Świąt, życzymy Wam błogosławionej, radosnej Wielkanocy, dobrego zdrowia i wielu okazji do robienia pięknych zdjęć, którymi będziecie mogli się z nami podzielić.

Mamy nadzieję, że ten trudny czas minie szybko, ale dopóki jesteśmy zamknięci w domach, przygotowaliśmy dla Was pewne zmiany na stronie. Wierzymy, że wkrótce będzie ich jeszcze więcej. Poniżej mamy dla Was kilka ogłoszeń.

1. Nowy zespół redakcyjny
Przede wszystkim chcemy zaprosić Cię do pomocy w procesie odnowy serwisu. Jeśli chcesz nam pomóc i stać się częścią zespołu redakcyjnego OrthPhoto, napisz do nas e-mail na info@orthphoto.net. Potrzebujemy Twojej pomocy do opracowywania i wdrażania nowych pomysłów!

2. Spotkania online
Zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie online, które okazało się bardzo udane i już myślimy o kolejnych. Chcielibyśmy zacząć od tematu o Wielkanocy. Jeśli możesz przedstawić na zdjęciach, jak to święto wygląda w Twojej miejscowości, skontaktuj się z nami. Czekamy na Twoje wirtualne odbitki. Naszym celem jest wspominanie i pokazywanie różnych lokalnych tradycji oraz wzajemne uczenie się od siebie. Będzie do tego także okazja w trakcie Wielkanocnego spotkania online dla prawosławnych fotografów

3. Zmiany na stronie
Niestety, nie udało nam się jeszcze uruchomić nowej wersji witryny, ale rozpoczęliśmy zmiany w bieżącej:
- Mamy nową stronę główną z suwakiem, na której prezentujemy jedne z naszych najlepszych zdjęć o różnej tematyce (aktualne święto, ciekawe miejsca, zdjęcia z wystaw, konkursów lub najlepsze zdjęcia z archiwów OrthPhoto)
- Znacznie powiększyliśmy miniatury zdjęć,
- Jesteśmy trochę bardziej przystosowani do urządzeń mobilnych i mamy nadzieję, że wkrótce przedstawimy więcej udogodnień w tej dziedzinie
- Od dziś możesz przesyłać większe zdjęcia - o rozmiarze do 2,5 MB, a w okresie Wielkanocy możesz opublikować aż 6 zdjęć dziennie. Już wkrótce nadejdzie więcej zmian.

Poszukujemy specjalistów IT i grafików, którzy chcą z nami współpracować przy bieżącej, a także nowej wersji Orthphoto. Może jest ktoś, kto chce zrobić osobną aplikację na telefony komórkowe? Skontaktuj się z nami pod adresem info@orthphoto.net niezależnie od poziomu, czy umiejętności.

4. Media społecznościowe
Mamy także nasze media społecznościowe, na których również chcemy udostępniać zdjęcia, które można znaleźć na naszej stronie głównej. Może zechcesz nam pomóc w zarządzaniu tymi miejscami, nie wahaj się z nami skontaktować. Będzie to na pewno ciekawe doświadczenie, pożyteczne spędzanie czasu, a może nawet przydatny wpis w życiorysie.

5. Wyzwanie Wielkanocne
Ostatnio osiągnęliśmy pułap 100 000 zdjęć. Statystyki (https://www.orthphoto.net/statistics.php) mówią, że na stronie OrthPhoto znajduje się aż: 500 000 komentarzy i 2 000 000 głosów. Nie poprzestajemy na tym i stawiamy coraz to nowe cele.
Chcemy zachęcić Cię do większej aktywności na stronie. Tym, którzy będą głosowali na zdjęcia i pisali komentarze, przygotowaliśmy kilka albumów fotograficznych z naszej serii „Kolory prawosławia”. Jak tylko osiągniemy nasz cel, wyślemy je tym, którzy będą najbardziej aktywni na stronie oraz napiszą najbardziej interesujące i wartościowe komentarze.
Mamy nadzieję, że podobają Ci się nasze pomysły i będziesz z nami w ciągu najbliższych dni!


Redakcja OrthPhoto
zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip