aktualności

17. urodziny OrthPhoto
2021.04.10

17. urodziny OrthPhoto

Drodzy przyjaciele,

Dziś obchodzimy 17. rocznicę uruchomienia OrthPhoto, projektu, który od początku miał na celu stworzenie społeczności fotografów , którzy chcą udostępniać i prezentować zdjęcia przedstawiające prawosławie  na całym świecie.
Świętując te wydarzenie, chcielibyśmy poświęcić chwilę, aby wyrazić naszą wdzięczność i podziękować Wam za pomoc w uczynieniu tej społeczności prawdziwie międzynarodową.

W ciągu tych 17 udało nam się wile ciekawych rzeczy osiągnąć, a wraz z rozwojem technologii mamy jeszcze wiele do zrobienia. Czy to za pośrednictwem nowych platform, czy  sieci  społecznościowych jesteśmy oddani tym samym ideałom, co w 2004 roku, czyniąc OrthPhoto czymś więcej niż tylko witryną internetową lub magazynem zdjęć. Jak zawsze, oczekujemy od Was abyście pomogli nam na tym nowym etapie rozwoju. W tym celu w najbliższej przyszłości będziemy organizować serię spotkań online, abyście mieli okazję podzielić się swoimi pomysłami.

Nasze pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 12 kwietnia o godzinie 18:00 na platformie  zoom, pod tym linkiem:
https://zoom.us/j/99269461576?pwd=dUNoeFJud2g5NkJqcHo0ckowdmk2QT09
Wchodząc naspotkanie użyjcie swojego loginu z orthphoto obok swojego nazwiska.

Podczas tego spotkania mamy nadzieję omówić przyszłość OrthPhoto, opowiedzieć o konkursie fotograficznym „Hagia Sophia: Cerkwie Mądrości Bożej w historii i na świecie” oraz przedstawić i omówić koncepcję nowego międzynarodowego konkursu fotograficznego OrthPhoto Awards, który mamy nadzieję uruchomić w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Ale co najważniejsze, mamy nadzieję, że nadal będziemy budować naszą społeczność, lepiej się poznając.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaaniu na żywo, mamy nadzieję, że rozważycie podzielenie się swoimi pomysłami za pośrednictwem poczty elektronicznej - piszcie na adres: info@orthphoto.net.

Jeśli podoba Wam się nasza platforma i uznacie,że  ją za przydatną, zachęcamy do wsparcia nas finansowo  przekazując darowiznę na rzecz OrthPhoto za pośrednictwem kampanii FB: https://www.facebook.com/orthphoto.net lub wpłaty nakonto albo przez paypall: https://www.orthphoto.net/donation. php.

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i udział w tworzeniu OrthPhoto. Bez Was nie bylibyśmy w stanie funkcjonować przez te 17 lat.

Aleksander Wasyluk
P.s.
Zapraszamy do zgłaszania zdjęć do konkursu „Hagia Sophia. Kościoły Mądrości Bożej w historii i na świecie” (www.hagiasophia.orthphoto.net). Jeśli nie jesteście zainteresowany przesyłaniem zdjęć do konkursu, ale posiadacie zdjęciacerkwi  Hagia Sophia, prześlijcie je na adres hs@orthphoto.net (w załączniku lub poprzez strony do przesyłania dużuch plików). Międzyparlamentarne Zgromadzenie Prawosławne planuje kilka publikacji, a Wasze zdjęcia uczynią tę publikację lepszą.

Aleksander Wasyluk
zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip