news

2006.07.14

Sapo e hapëm

E Shtuna e Madhe (10 Prill 2004) shënoj hapjen e faqës orthophoto.net, një vend takimi për ata që duan të shohin, paraqesin dhe të përhapin tek të interesuarit e fotografisë të krishtere-ortodoxe, traditën,kulturën dhe pasurinë e krishtere-ortodoxe në të gjithë botën.

Ju ftojmë të regjistroheni duke qenë një përdorues i rregullt i shërbimeve tona. Regjistrimi është falas dhe ju lejon të paraqesni fotografi personale si dhe të komentoni fotografitë e paraqitura nga përdorues të tjerë.

Lavdi Zotit për gjithcka!

Redaksia OrthPhoto.net
change language:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip