news

Orthphoto.net në gjuhën shqipe!!
2006.07.19

Orthphoto.net në gjuhën shqipe!!

Kemi kënaqësinë t’ju njoftojmë se Orthphoto ka tashmë gati versionin e tetë, në gjuhën shqipe, që vihet në dispozicion të të gjithë të interesuarve në ortodoksi dhe fotografi!

orthphoto.net
change language:
БългарскиEnglishFrançaisGeorgianΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip