Albanian Bulgarian English French Greek Polish Romanian Russian Serbian Ukrainian
zdjęcie tygodnia


2005

2015.04.24
Po krótkiej przerwie świątecznej wracamy z prezentacją zdjęć i autorów, które wybraliśmy jako najlepsze w 2014. Przypominamy, że redakcja razem z wczesniej wybranymi zwycięzcami wybiera jedno zdjęcie miesiąca.

W maju 2014 roku zwyciężył Sławomir Kiryluk (slawek). Zwycięskie zdjęcie prezentuje polichromię w cerkwi Św. Ducha w Białymstoku, która wtedy była świeżo wykonana.
2015.04.10
Dzisiaj świętujemy naszą kolejną rocznicę od powstawania serwisu. W tym roku wypadła na Wielki Piątek, 11 lat temu była to sobota mniej więcej w czasie kiedy w Jerozolimie zszedł święty ogień. W kategoriach internetowych możemy powiedzieć, że jesteśmy starym serwisem, mamy nadzieję, że mimo upływu lat nadal jesteśmy ważnym i potrzebnym Cerkwi portalem. Cieszymy się, że przez te wszystkie lata udało nam się prezentować piękno i bogactwo prawosławia, cały czas staramy się być panprawosławną społecznością fotografów.

I am glad and I congratulate your efforts for our Orthodox Church in all the countries of the world, something which is particularly needed now, that is to work together and be united as Orthodox.

zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip