Albanian Bulgarian English French Greek Polish Romanian Russian Serbian Ukrainian
zdjęcie tygodnia


2007

2015.04.10
Dzisiaj świętujemy naszą kolejną rocznicę od powstawania serwisu. W tym roku wypadła na Wielki Piątek, 11 lat temu była to sobota mniej więcej w czasie kiedy w Jerozolimie zszedł święty ogień. W kategoriach internetowych możemy powiedzieć, że jesteśmy starym serwisem, mamy nadzieję, że mimo upływu lat nadal jesteśmy ważnym i potrzebnym Cerkwi portalem. Cieszymy się, że przez te wszystkie lata udało nam się prezentować piękno i bogactwo prawosławia, cały czas staramy się być panprawosławną społecznością fotografów.
2015.04.10
W ramach przygotowań do wystawy podsumuwującej 11 lat serwisu postanowiliśmy wybrac zdjęcia miesiaca od samego początku istnienia. Zdjęcia wybierac będzie redakcja OrthPhoto wraz z już nagrodzonymi fotografami.
Zaczynamy od kwietania 2004 roku Pierwszą zwyciężżczynią jest Joanna Kolerska (asia_o).

His All Holiness congratulates you on the fifth anniversary of Orthphoto.net and hopes that your site will continue to grow as a digital photographic repository of daily life in the Orthodox Church. The photographers who have posted on Orthphoto.net are to be commended for capturing the beauty of sanctified space and recording our faith in action throughout the world.

zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip