Albanian Bulgarian English French Greek Polish Romanian Russian Serbian Ukrainian
Destruction of monuments of Eastern Christianity - photo contest
zdjęcie tygodnia


2012

2015.04.24
Po krótkiej przerwie świątecznej wracamy z prezentacją zdjęć i autorów, które wybraliśmy jako najlepsze w 2004. Przypominamy, że redakcja razem z wczesniej wybranymi zwycięzcami wybiera jedno zdjęcie miesiąca.

W maju 2014 roku zwyciężył Sławomir Kiryluk (slawek). Zwycięskie zdjęcie prezentuje polichromię w cerkwi Św. Ducha w Białymstoku, która wtedy była świeżo wykonana.
2015.04.10
Dzisiaj świętujemy naszą kolejną rocznicę od powstawania serwisu. W tym roku wypadła na Wielki Piątek, 11 lat temu była to sobota mniej więcej w czasie kiedy w Jerozolimie zszedł święty ogień. W kategoriach internetowych możemy powiedzieć, że jesteśmy starym serwisem, mamy nadzieję, że mimo upływu lat nadal jesteśmy ważnym i potrzebnym Cerkwi portalem. Cieszymy się, że przez te wszystkie lata udało nam się prezentować piękno i bogactwo prawosławia, cały czas staramy się być panprawosławną społecznością fotografów.

On the 10th anniversary of Orthphoto.net existence I would like to send my congratulations and words of recognition.
The activities of Orthphoto founders and their co-workers, who are spread worldwide, successfully fulfills the objective that serves the Orthodox Church. Not only does your website show the beauty of Orthodoxy, but it also unites people of different views, religious and not religious ones. This is valuable in the contemporary world.

zmień język:
БългарскиEnglishFrançaisΕλληνικάPolskiRomânãРусскийСрпскиУкраїнськаShqip